Skuteczna strona internetowa

Dziś nikogo nie trzeba już przekonywać, do tego że warto mieć swoją stronę internetową. Jest to cenne źródło informacji na temat Twoich usług lub produktów. To właśnie w tym miejscu możesz przekonać klienta do tego, że współpraca z Twoją firmą jest najlepszym wyborem!

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Powinna być czytelna i odpowiednio uporządkowana. W końcu to miejsce gdzie Twoi potencjalni klienci być może po raz pierwszy spotykają się z Twoją marką. Nie powinno na niej zabraknąć danych kontaktowych i wszystkich niezbędnych informacji dotyczących oferty.

Jeśli już zadbasz o estetykę strony i odpowiednie treści, upewnij się czy Twoja strona jest RESPONSYWNA.

Dlaczego jest to tak ważne?

1.       Ponad 60% użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych!

Jeśli Twoja strona będzie responsywna treści będą tak samo czytelne na różnych urządzeniach. Ułatwi to przeglądanie strony zarówno użytkownikom smartfonów jak i tabletów.

2.       Twoja strona będzie lepiej widoczna w Google!

Responsywne strony internetowe są bardziej przyjazne dla użytkownika, dlatego Google nagradza je lepszą pozycją w wynikach wyszukiwania. To bardzo ważne, jeśli chcesz zadbać o SEO swojej strony.

3.       Oszczędność czasu

Posiadanie dwóch osobnych witryn (mobilnej i desktopowej) sprawia, że musisz śledzić statystyki rozproszone w różnych miejscach. Nie trać czasu – jedna responsywna strona pozwoli Ci zmierzyć ruch, konwersje i zachowania użytkowników w jednym miejscu za pomocą Google Analytics.

4.       Zwiększysz dochód w Twojej firmie

Łatwe w obsłudze strony znacznie podnoszą sprzedaż, a dzięki responsywności lepiej dostosujesz reklamy pod właściwą grupę odbiorców.

Jeśli potrzebujesz STRONĘ INTERNETOWĄ chętnie ją dla Ciebie wykonamy!

Umów się na bezpłatną konsultację 


Zobacz podobne wpisy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt@thesource.pl