Nasze realizacje

Zobacz realizacje projektów, które wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Kalkulator pomp ciepła

Dla naszego klienta stworzyliśmy kalkulator który na podstawie wprowadzonych danych dobiera odpowiednią pompę ciepła oraz wyposażenie kotłowni. Istnieje możliwość wygenerowania przez klienta oferty w formacie pdf która również bezpośrednio trafia na jego skrzynkę mailową a właściciel kalkulatora dostaje informacje o leadzie.

Użyte technologie: PHP, Laravel, Vue

Polka Na Malcie

Stworzyliśmy blog oparty o CMS Wordpress. Poza standardowymi funkcjonalnościami takimi jak publikowanie postów i interakcja z odbiorcami poprzez komentarze, projekt pozwala na kontakt z autorką bloga poprzez formularz kontaktowy oraz wykorzystuje integrację z aplikacją Instagram.
Strona została zaprojektowana przez graficzkę, a motyw został zakodowany od podstaw przez TheSource.

Użyte technologie: PHP, jQuery, WordPress

CRM

Dla jednego z naszych klientów stowrzyliśmy system typu CRM, pozwalający na zarządzanie bazą kontaktów, umów oraz nieruchomości. Ponadto system pozwala na usprawnienie pracy agentów, delegowanie zadań, a także podsumowanie pracy poszczególnych pracowników oraz całego zespołu.
System został zaprojektowany przez grafika, a zakodowany w całości przez zespół TheSource.

Użyte technologie: PHP, jQuery, Sass, MySQL

Zostań naszym klientem!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Omówimy szczegóły projektu, a następnie przygotujemy ofertę i przystąpimy do działania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

kontakt@thesource.pl